dk en ge

✉ Send os en mail: info@skmas.dk 

📱 Ring til os på: ​74 ​75 12 05​

​Kontakt

Skærbæk Maskinforretning

Aabenraavej 17

6780 Skærbæk

Tlf.: 74 75 12 05

Mail: info@skmas.dk

Ønsker du yderligere oplysninger om en specifik arbejdsopgave, eller har du andre spørgsmål til Skærbæk Maskinforretning, er du naturligvis velkommen til at kontakte os. Du kan hurtigt og nemt udfylde vores kontaktformular, hvori du beskriver, hvad du ønsker at vide mere om.

SKÆRBÆK MASKINFORRETNING 

Åbenråvej 17, 6780 Skærbæk


Kontor​

Bent Sørensen

Indehaver

Tlf.: +45 74 75 12 05
Mobil: +45 40 31 66 88

Mail: bent@skmas.dk

Inga Arnum Pedersen
Bogholder

Tlf.: +45 74 75 12 05
Mobil: +45 40 78 11 50

Mail: inga@skmas.dk

Salg

Bent Sørensen

Salgschef

Tlf.: +45 74 75 12 05
Mobil: +45 40 31 66 88
Mail: bent@skmas.dk

Bjarne Skou
Sælger

Tlf.: +45 74 75 12 05

Mobil: +45 29 13 10 41
Mail: bjarne@skmas.dk

Reservedele / Butik

Torkild Pedersen
Lager

Tlf.: +45 74 75 12 05
Mobil: +45 40 20 41 38
Mail: Thorkild@skmas.dk 

Richard Schmidt
Lager

Tlf.: +45 74 75 12 05

Mobil: +45 40 20 41 28

Mail: richard@skmas.dk​​

Michael Husted
Lager

Tlf.: +45 74 75 12 05
Mobil: +45 40 20 41 66
Mail: michael@skmas.dk 

Værksted

Jeroen Mourits
Værksted
Tlf.: +45 74 75 12 05
Mobil: +45 40 27 66 05

Leif Machmüller
Mekaniker

Tlf.: +45 74 75 12 05
Mobil: +45 23 70 67 57
Mail: leif@skmas.dk 

Bjarne Lykke Hansen

Mekaniker

Tlf.: +45 74 75 12 05
Mobil: +45 40 28 98 65

Skriv endelig til os 👇

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

​Firmainfo

Skærbæk Maskinforretning

Aabenraavej 17

6780 Skærbæk

Kontaktinfo

CVR: 15737905

Tlf.: ​74 75 12 05

Mail: info@skmas.dk

SKÆRBÆK MASKINFORRETNING 

Åbenråvej 17, 6780 Skærbæk